VIANOCE S TURISTICKÝM KRÚŽKOM

13.12.2016 10:09

Svetielka, hudba a vône vianočných dobrôt pošteklili nošteky našich priateľov z turistického krúžku, ktorí sa rozhodli spoločne prežiť jednu z adventných nedieľ.Tentokrát vymenili svoje turistické topánky za slávnostné, nasadli sme na vlak a vycestovali za vianočnou atmosférou do Košíc.Páčilo sa nám všetko.

Cesta vlakom, vianočná výzdoba mesta Košíc i stánky, ktoré hýrili farbami a vôňami. Boli sme šťastní, že aj v taký slávnostný deň sme spolu – žiaci, naši vedúci krúžku – Mgr. Lenzová a Mgr. Lenz.

Potešilo nás veľmi aj to, že do nášho turistického krúžku sa začínajú s radosťou zapájať rodičia.

Už teraz sa všetci tešíme na novoročnú opekačku a prírodu, kde sa cítime najlepšie.

Členovia turistického krúžku želajú všetkým pokojné Vianoce, veľa šťastia a zdravia v novom roku.

Foto...

Pridané: 13.12.2016, Mgr. Lenz