Talenty 2016

02.12.2016 17:28

Talenty 2016 viac...foto

Milan Kmecík - technický talent, doma ho baví vyrezávanie z dreva a rôzne kutilstvo. Hráva futbal za TJ Sokol Janov, rád chodieva do evanjelického kostola a sleduje akčné filmy. V škole ho baví matematika, navštevuje krúžok anglickej konverzácie. Milan Kmecík bude ocenený na podujatí Talenty 2016 v kategórii vedomostné súťaže.

Manuel Laci, svoju  výraznú  šikovnosť, bojovnosť a odvahu dokázal najviac prezentovať v bojovom športe  KARATE, kde je majstrom Slovenska. Manuel bude ocenený v kategórii ŠPORT. Srdečne blahoželáme. Spolužiaci mu napísali Báseň pre športovca - školské noviny NA MATICI.

AK MÁ NIEKTO TALENT, veľkú trpezlivosť a prekážky zvláda s úsmevom na tvári, JE PREDURČENÝ K TOMU, aby sa stal šťastným človekom! – privítal nás moderátor na slávnosti TALENTY 2016, ktorá sa uskutočnila 1. decembra v PKO v Prešove. Spoločne sme sa tešili z veľkých úspechov našich žiakov Manuela Laciho ( II.A) oceneného v kategórii šport a Milana Kmecíka (VIII.A) oceneného v kategórii vedomostné súťaže.
Slávnosť to bola krásna a veľkolepá a o svojich dojmoch z nej, napísali žiaci druhého ročníka. ČÍTAJTE V NAŠICH ŠKOLSKÝCH NOVINÁCH - NA MATICI.

Takto napísal domácu úlohu Martinko P. Majirský z II.A - zážitky boli obrovské.

Pridané: 2.12.2016, Mgr. Petrová, Mgr. Kučová