Otvorenie školského roka 2015/2016

08.10.2015 14:04

Jabadabadúúúú !

... oznamujeme všetkým, že sa začal nový školský  rok. Už je tu a desať mesiacov  bude  s nami v dobrom aj v zlom. Akéže však  zlé medzi kamarátmi ?

  Dnes, 2.9.2015, ešte nezvonilo naozaj,  len tak akože, schádzanie žiakov  sa zaobišlo aj bez tohto  typicky školského signálu. Boli tu však iné veselosti- otvorené náručia, úsmevy, vítanie a rozprávanie zážitkov z prázdnin, jednoducho,  jabadabadúúú...

Zástupkyňa riaditeľky školy Mgr.J.Maťufková v slávnostnom príhovore  nešetrila vľúdnymi slovami, keď vítala predškolákov a prváčikov, pozdravila všetkých ostatných žiakov a špeciálne deviatakom zaželala šťastné rozhodnutie pri voľbe budúceho štúdia.  Pani riaditeľka PaedDr. R.Rodáková  rozohnala so šarmom jej vlastným  všetky chmáry  z čiel  žiakov i rodičov a sľúbila, že prázdniny budú aj o rok.   

My, školáci, si želáme  úspešný školský rok a ak ho nebudeme  potkýnať, robiť mu hrče a modriny, tak sa isto na dobrý obráti.

Mgr.M.Režnická

Foto...

 

Základná škola Matice slovenskej 13, Prešov, školský rok 2021/2022