Osmijankovo veľké stopovanie

04.04.2015 21:32

Pridané: 1.4.2015

11. ročník celoslovenskej čitateľskej súťaže 2014/2015

Osmijankova súťaž  nás presvedčila aj o tom, že rozprávky nie sú len pre malé decká.....S triedami V.A, VI.A, VII.A sme vstúpili na cestu stopovania, ktorá bola čarovná a zaujímavá. Zistili sme, že svet zo zatvorenými očami nemusí byť vôbec nudný, našli sme poklady našej materinskej reči, muzicírovali sme s hudobnými nástrojmi, stretli sme neobyčajné zvieratká, škriatkov i víly a hlavne sme zistili, že s knihou  nám je dobre. Pozorne sme sledovali herný plán s stále sa tešili na nové úlohy, ktoré sme sa snažili vylúštiť. Osmijanko, bolo nám s tebou  príjemne.     

PaedDr. Pekárová, Mgr.Režnická

Foto...

Základná škola Matice slovenskej 13, Prešov, školský rok 2021/2022