Okresné kolo v malom futbale žiačok ZŠ

07.04.2017 21:11

riadne preverilo bojovnosť a kondíciu našich dievčat  6.4.2017 na turnaji v ZŠ Važecká. Futbalové majstrovstvo predviedli hráčky:  Lívia Girgošková, Edita Marcinová, Ivana Gašparíková,  Michalela Jusková, Veronika Krupová, Bianka Vasková  a Natália Pavúková. Štyri  z menovaných sú mladšie, a tak boj proti vyspelejším súperkám z iných škôl  vyznel v náš neprospech, pretože  naše družstvo zbytočne oslabili deviatačky Ondrášová, Mikličová a Novická, ktoré  kdesi stratili zmysel pre fair play  a jednoducho neprišli hájiť farby Matice.

No napriek zbytočnému hendikepu po troch tesných prehrách, naše futbalistky vybojovali remízu proti hostiteľskej škole.

Matičiarsky tím  viedol  Mgr.Milan Kundľa,  sprevádzali  Lívia Lončáková  a Zuzana Petreková   .

Všetkým patrí  vďaka za bojovnosť a  snahu  nepoddať sa súperkám.

 

Mgr.Milan Kundľa

Základná škola Matice slovenskej 13, Prešov, školský rok 2021/2022