Nájdi svoj šport

09.11.2017 19:48

V piatok, 03.11.2017, zorganizoval Mestský úrad Prešov a jeho Odbor školstva, kultúry a cestovného ruchu, pod záštitou Oddelenia školstva, mládeže a športu už tradičné podujatie s názvom NÁJDI SVOJ ŠPORT. Aj naši tretiaci a štvrtáci  sa s radosťou zúčastnili tohto krásneho podujatia. Účelom bola prezentácia športov, ktoré sa v meste Prešov hrajú na profesionálnej úrovni aj s výchovou mladých talentov. Svoje umenie nám predstavili hádzanári a futbalisti Tatrana Prešov, hokejisti HC Penguins, Prešovskí kickboxeri, zástupcovia gymnastiky klubu TJ Slávia Prešov a tiež Detského atletického oddielu. 

Deti boli veľmi poslušné a iniciatívne sa zapájali do športovej činnosti i zvedavými otázkami potrápili športovcov. Spoznávať rôzne športové aktivity je veľmi dôležité, pretože aktívne trávenie voľného času prospieva fyzickému aj psychickému vývoju našich detí.

Foto:...

Pridané: 7.11.2017, PaedDr. A. Vojtášová, Mgr. M. Pavlovská

Základná škola Matice slovenskej 13, Prešov, školský rok 2021/2022