Letné sústredenie moderných gymnastiek

28.08.2016 20:35

Gymnastický klub Delta Bardejov v spolupráci so záujmovým útvarom modernej gymnastiky Základnej školy Matice slovenskej 13 v Prešove,  usporiadal v čase prázdnin, voľna a dovoleniek letné sústredenie moderných gymnastiek. V mesiaci  august gymnastky absolvovali  dvojtýždňový maratón tréningov.

Dievčatá si vyskúšali gymnastické prvky nielen v telocvični, ale aj na chrbte koníka. Veľkým spestrením celodenných tréningov bola aj návšteva Fitnes BUDOCENTRA, kde si vyskúšali posilňovacie stroje pod vedením trénera Mira. Tréningy boli zamerané na zväčšovanie rozsahu  a  viacej sa posilňovalo.

Dievčatá sa veľmi tešili aj na chutný obed v novootvorenej reštaurácii v blízkosti školy. A aj keď sa to nezdá, veru sú to dobré jedáčky. Zdravá celodenná strava, ktorú zabezpečili organizátori sústredenia im veľmi chutila.

K gymnastkám sa pridali aj futbalisti a dievčatá pripravili krásnu prehliadku pre centrum DONOS. Dievčatá si dobre zacvičili a tešia sa na začiatok školského roka.

Foto...

Základná škola Matice slovenskej 13, Prešov, školský rok 2021/2022