Dobročinná zbierka pre bielu labku a čierny chvostík

17.01.2015 17:03

Dobročinná zbierka pre bielu labku a čierny chvostík

Ani v čase nadchádzajúcej hojnosti vianočných sviatkov nezabúdame na bezbranných priateľov človeka, na psíky a mačičky v útulku pri Veterinárnej nemocnici na Sídlisku III.    Iniciatíva p.učiteľky Mgr.M.Kľučárovej našla priaznivú odozvu medzi našimi žiakmi, rodičmi i učiteľmi a vo finančnej zbierke sa vyzbieralo  110 eur, hmotne bolo nazbieraných niekoľko desiatok kíl granulovanej potravy pre zvieratá, navyše deky, hračky a iné potrebné chovateľské potreby. Všetko bolo doručené p.Kľučárovou , p.Mišenkom a žiakmi ZŠ Matice slovenskej 13/A do útulku 18.12.2014. Veríme, že sme takto aspoň na chvíľu pomohli zmierniť smutný osud "nechcených" priateľov človeka. Ďakujeme všetkým zúčastneným za prejav súcitu a veľkodušnosti.

Mgr.M.Kľučárová, Mgr. V. Mišenko a všetci, ktorí prispeli.

Foto...

Základná škola Matice slovenskej 13, Prešov, školský rok 2021/2022