Deň vďakyvzdania

06.12.2020 20:16

Deň vďakyvzdania

Štvrtý štvrtok mesiaca november už tradične patrí severoamerickému sviatku - Dňu vďakyvzdania. Kým v Kanade, na Karibských ostrovoch a v Libérii sa slávi v iných dátumoch, väčšinovo tento sviatok prináleží štvrtému štvrtku tohto mesiaca. Ani na našej škole sme na hodinách angličtiny naň nezabudli. Celá škola sa zapojila svojimi kreatívnymi rukami i bystrou hlavičkou. Kým na I. stupni žiaci svoju vďaku za čokoľvek preniesli na papier, tak žiaci II. stupňa sa hlbšie zaoberali históriou a významom tohto sviatku. Čítali sme si texty, pozerali prezentácie, diskutovali a vypracovávali interaktívne listy, čo boli tie najlepšie aktivity pre online vyučovanie. Všetci sme sa zamysleli nad tým, že aj v týchto nepriaznivých podmienkach stále máme za čo ďakovať a nič, čo nám robí malú či veľkú radosť, nie je samozrejmosťou. Veľmi pekne chcem poďakovať všetkým pani učiteľkám ANJ, ktoré žiakom pripravili pútavé vyučovanie.

Foto:

Pridané: 30.11.2020