Veľvyslanec Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska Andrew Garth na návšteve u nás

06.03.2016 18:15

Prvý októbrový deň bol v našej škole mimoriadne zaujímavý. Svojou návštevou nás poctil  veľvyslanec Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska, jeho excelencia Andrew Garth.

Mr  Andrew Garth na pracovnom  stretnutí  s Mgr. A.Lešigovou, učiteľkou anglického jazyka, vo februári toho roku prisľúbil, že v blízkej budúcnosti osobne navštívi našu školu,  aby sa  oboznámil  nielen s vyučovaním  anglického jazyka a s využívaním informačných technológií v edukačnom procese, ale aj  s modernou metódou Jolly Phonics. Nečakali sme, že tento sľub čoskoro splní.

„Cip, cip, cipovička...“ zanôtili naši najmladší žiaci z folklórneho súboru Ďatelinka, aby jeho exelenciu srdečne privítali.   Po priateľskom rozhovore s vedením školy a vyučujúcimi anglického jazyka si Mr  Garth prehliadol interiér s odbornými učebňami. Zavítal aj do školského klubu detí, kde ho  naši malí prípravkári  smelo pozdravili po anglicky.  Veď angličtinu sa už nejaký ten týždeň  učia, tak prečo nie?