Online zapisovanie

10.01.2016 11:25

INFORMÁCIE k  online zápisu žiakov do prípravného a prvého ročníka pre školský rok 2015/2016

Tento dotazník sme sa rozhodli vytvoriť vzhľadom na časové zaneprázdnenie rodičov.  Dotazník môžete vyplniť online doma alebo v práci. Údaje z neho budú zadané do informačného systému školy ( ASC- agenda). Výrazne sa tým skráti doba vybavenia zápisu. Dieťa je oficiálne zapísané až po vydaní rozhodnutia o prijatí dieťaťa na základné vzdelávanie. Veríme, že oceníte tento moderný spôsob, ktorý Vám zaberie maximálne 10 minút v pohodlí domova, namiesto niekedy aj pár hodinového čakania. Položky označené  hviezdičkou sú povinné. Údaje vypíšte prosíme aj s diakritikou (mäkčene, dĺžne).

Ak v dotazníku uvediete svoj email, odošleme Vám na uvedenú emailovú adresu potvrdenie, že sme údaje dostali v poriadku.

Vyplnením a odoslaním online dotazníka beriete zodpovednosť za pravdivosť údajov a dávate súhlas so spracovaním uvedených údajov pre potreby školy v súlade so zákonom č. 428/2002 o osobných údajoch.