Ohlasy na Jablkový deň

22.10.2014 18:24

Ohlasy na Jablkový deň

Kiara K. z 3.A – Bol to dobrý deň. Boli tam koláče, ktoré mi veľmi  chutili.

Dominika z P.D – Bolo dobre. Ochutnávala som koláčiky, najviac sa mi páčilo, ako sme v triede robili zajačikov.

Oliver M. z 3.A – Koláče boli proste eňo – ňuňo.

Tinko z P.D – Najviac mi chutili koláčiky, ktoré upiekla moja mamka.

Filip z P.D – Najviac sa mi páčilo ochutnávanie koláčikov. Moja mamka urobila jablkový koláč. A chutil mi aj jablkový šalát.

Manuel z P.D – Chutil mi jablkový koláč. V triede sme ochutnali veľa koláčov a potom sme boli na výstavke .

Robko z P.D – Bolo dobre.

Dianka z P.D – Robili sme ovocný šalát. Mne sa páčili koláčiky.

Žanetka z P.D – Bol to dobrý deň. Mne chutil ovocný šalát.

Lívia G. zo 7.A – Bola sranda. Mohlo by byť takých akcií aj viac.

Tomáš Č. zo 6.A – Bolo to fajn a veľmi sa mi to páčilo. Všetko bolo veľmi chutné.

Franco P. zo 6.A  - Páčilo sa mi to. Všetko mi chutilo.

P.uč. Alena Pekárová – Jablkový deň sa mi veľmi páčil, bolo to dobre zorganizované. Každá trieda si prišla na svoje a veľkú radosť mali nielen deti, ale aj učitelia. Zaujali ma netradičné kreácie z ovocia.

P. uč. Adriana Puchalová – Ako každý rok, aj tento rok sa mi to veľmi páčilo. Najviac sa mi páčilo mútenie masla.

Rozprávala sa S. Pribulová, VIII.A

žiacky parlament