10.10.2012 19:45

Výsledková listina okresného kola 59.ročníka výtvarnej a multimediálnej

časti súťaže

EURÓPA V ŠKOLE

Do okresného kola súťaže EURÓPA V ŠKOLE bolo zaslaných 98 výtvarných prác zo ZŠ, CZUŠ a špeciálnych škôl a 7 multimediálnych prác zo ZŠ Kúpeľná, ZŠ Šrobárova.

Výtvarné práce zaslali školy : ZŠ s MŠ Kapušany, CZUŠ sv. Mikuláša, ZŠ Lesnícka, ZŠ Mirka Nešpora, ZŠ Terňa, ZŠ Lipovce, ZŠ Chmin. Nová Ves, ZŠ Šrobárova,  ZŠ Čsl.armády, ZŠ kúpeľná, ZŠ Matice slovenskej, ZŠ Široké a špeciálne triedy ZŠ Mat. slovenskej.

Zaslané výtvarné práce hodnotila odborná porota pod vedením PaedDr. Petra Mastiľáka, predsedu odbornej komisie.

Diplom a cenu v okresnom kole a postup do celoslovenského kola získavajú:

ŠPECIÁLNE  TRIEDY  – Výtvarné práce

1. Vladimír        Rijak                    III. kat.             ZŠ Matice slovenskej, Prešov

2. Alena             Petiková                 III. kat.               ZŠ Matice slovenskej, Prešov

Výsledková listina okresného kola 59.ročníka výtvarnej časti súťaže

EURÓPA V ŠKOLE

Do okresného kola súťaže EURÓPA V ŠKOLE bolo zaslaných 87 výtvarných prác zo ZŠ, ZUŠ a špeciálnych škôl.

Výtvarné práce zaslali školy : Solivar Lesnícka, Bajkalská, Chmin. Nová Ves, Šrobárova, Fričovce, V.Šariš, Matice slov., Široké, Sibírska, Kapušany.

Diplom v okresnom kole  a postup na celoslovenské kolo získavajú:

ŠPECIÁLNE  ŠKOLY – Výtvarné práce

1. Radoslav HOLEČKO                 II. kat.              ZŠ Matice slov.,Prešov

2. Matej      PURDEŠ                    II. kat.              ZŠ Matice slov.,Prešov

Čítaj viac! Naša škola dosiahla výborné umiestnenia!

Výsledky1

Výsledky2